| ClaudiuGabriel a întrebat:

Cum fac sa slabesc mult dar intr-un timp mai scurt?/in afara de pastile >>>DAU FUNDITA CARE MA AJUTA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Uite un site(poate iti este util):
http://www.infoslabire.ro/......grasi.html

Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Pai fa-ti un program de dimineata ce cuprinde alergare sau niste exercitii, sau daca ai posibilitati la sala.
3 mese pe zi, nu foarte bogate.

| ClaudiuGabriel explică:

Multumesc