| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci prima oara sex? Care e cea mai buna pozitie pentru un baiat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Da... misionarul happy

1 răspuns:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Am stat mult pe ganduri daca sa-ti raspund la aceasta intrebare. Totusi parerea mea este sa vorbesti cu tatal tau. Daca nu ai o relatie apropiata cu el, sau din diferite motive nu poti iti recomand sa citesti un articol la adresa
http://www.sexaz.ro/......aiatul.htm

Parerea mea este ca pozitia clasica este buna pentru inceput. Poate iti raspunde si un barbat.