| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot da seama daca sufer de probleme cu capul si cum le pot remedia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai simptome de ce crezi asta?

| danutzu96 a răspuns:

Depinde de natura... consulta un medic neurolog sau daca crezi ca esti nebun un neruopsihiatru si o sa afli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii fara griji. E o lume nebuna afara.

| Mykymu a răspuns:

Probleme cu capul... cred ca te referi la nebunie, nu? Daca te referi la nebunie, doar un doctor iti poate spune daca ai probleme, sau nu (daca te dai cu capul de pereti, iti pot spune si eu ca ai probleme). Mergi la un doctor si intreaba-l pe el tot ce vrei sa stii...

| rocket1204 a răspuns:

Buna! Pentru tine ce inseamna probleme cu capul? Probleme neurologice, psihice, vasculare? Adica spune-ne problema exacta. Ai dureri de cap, ai junghiuri, ameteli, crezi ca ai innebunit etc