| doinelu6 a întrebat:

Cit o sa mai sufer?

3 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Suferi pana cand starea prin care treci se amelioreaza si uiti prin ce ai trecut. Toti avem momente in viata cand suferim, dar avem noroc ca timpul si numai timpul vindeca toate ranile omului.

| luiza a răspuns:

Cat vrei tu! depinde doar de tine sa poti sa nu te mai gandesti la ce rau ti s-a intamplat si sa treci mai departe deci sa nu mai suferi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu o spun, rar o respect laughing :
Viata o mai facem si cu mana noastra.
De exemplu, la cat de bosumflata si enervata eram ieri inainte sa plec la scoala si nu din nimicuri, sau poate erau nimicuri.
Parul nu imi statea bine frustrated, aveam un breton oribil! Baga fixativ 20 de minute, si in sfarsit :X m-am potolit! Cum? Mi'am bagat fixativ in ochi frustrated.
Cand sa ies din casa, sete frate, du'te si bea ceai. Ceaiul cum era oparit, foarte frumos m-am patat pe haine. Eram si in criza de timp, aveam si draci pentru breton si pentru gene ca nu mai stateau calumea frustrated. Acum cauta sa te imbraci mai repede, si cum nu imi place sa ma imbrac in fuga pentru ca nu ma simt sigura pe mine, pe strada am mers doar cu capul in jos, pentru ca aia se vroia sa fie cea mai proasta zi a mea.
Pana la scoala, cand am inceput sa rad, sa glumesc, am primit imbratisarile colegilor si totu a fost ok pana la sfarsit.
Pana si cele doua teste care trebuia sa le dau nu mai erau un chin pentru ca am inceput sa imi amintesc lectia laughing.

xoxo, didi

Întrebări similare