| Alex_Panter's_1999 a întrebat:

Cum pot creste in inaltime? am 14 ani si 1.60... 48kg si vreau sa ajung la 1.70.dar fara sportca stiu bascket,volei, inot dara fara? cum pot. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt sporturi de înălțime, nu practici niciunul, nu te înalți mai repede.
Cât mai crești așa, nimeni nu știe.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Numai sporturile de înălţime te ajută să creşti.
Te pup!

| DoctorChucky a răspuns:

Te duci intr-o camera de tortura si te pui pe o masa si pui niste oameni sa te lege de maini si de picioare cu sfori si sa invarta o roata straight face Trebuie sa faci sporturi de inaltime precum baschet altfel nu poti laughing

| Sevilla a răspuns:

Salut!
Daca parinti tai au in jur de 1, 70 fi sigur ca tu nu vei ramane atat, cresti pana la 22 de ani. funda?big grin

| dodorzv a răspuns:

Stai dimineata si seara agatat de o bara cat mai mult si o sa te ajute