| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot masca niste sechele destul de vizibile? Cu un machiaj ceva sau cunoasteti alte solutii?
vedeti poza mai jos

http://imgur.com/8OxTC1A

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Waw frate dar ce ai patit?
nu are rost sa maschezi asta e s-a intamplat nu cred ca asta ar constitui un impediment in relatiile tale sociale pana la urma cine ti-e prieten si cine te place te place si ti-e prieten pentru ceea ce esti insa...
o solutie reala ar fi transplant de epiderma (piele) insa chiar cred ca nu e cazul doar la mana stanga e asa?

| VladimirPutin a răspuns (pentru Memecy):

Am fost operat si da e doar la mana stanga

| Memecy a răspuns (pentru VladimirPutin):

Daca e ca in poza nu e chiar atat de rau insa cum am zis mai bine lasa asa si cum zice Cristi (din nou laughing) mai sus e un semn de putere :X waw( cum ti s-a intamplat cum ai trecut peste etc stii la ce ma refer ) impaca-te cu tine si o sa vezi ca o sa fie chiar foarte tare

| adrianadi97 a răspuns:

Fara gluma iti zic, arata super... oricum nu cred ca ar trebui sa ascunzi ce si cum esti dar daca vrei sa o faci incearca niste armsleev-uri(cam nasol ca e vara si te prajesti in ele).