| SMH5 a întrebat:

Cum pot sa vorbesc cu un psiholog pe chat gratis?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu vei gasi. Nici un medic nu raspunde la intrebari gratuit. Chiar daca sunt Chat-uri, acele persoane sunt nepregatite, ori este un robot ori persoana aiurea. Crezi ca dupa ani de facultate un medic se vinde pe nimic?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce ar fi unul prost sa-si ofere timpul gratis?

| AFR81 a răspuns:

N-o sa stea nimeni sa-ti ofere terapie gratis pe internet. Poate la una-doua intrebari generale o sa iti raspunda, insa pentru a-ti rezolva problema, din pacate va trebui sa cheltui ceva bani.
Nici tie nu cred ca ti-ar conveni sa muncesti pe gratis.