| sillvana a întrebat:

Vreau sa vorbesc si eu cu un psiholog online gratis..cine ma ajuta?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Eu! Scrie-mi!

| deutssa1 a răspuns (pentru PsihoSex):

Sa înțeleg ca ești psiholog sau ai cunoștințe pentru aceasta ramura? Cum putem lua legătura? Am nevoie de ajutor

| mikilaina a răspuns:

Buna dimineata,

Poti discuta cu un psiholog pe www.topexperti.ro - platforma de comunicare care ofera consiliere psihologica online. Poti vorbi cu psihologul pe chat sau prin mesaje private, diferenta este ca discutiile pe chat sunt contra - cost (preturile sunt minine). Recomandarea psihologilor sunt aprecierile lasate de ceilalati pacienti. Psiholog gratis gasesti doar prin intermediul Organizatiilor sau Asociatiilor din orasul tau. Numai bine

| Darkmagic a răspuns:

Te ajut eu. happy
Google - psihologi online.
Daca nu o sa gasesti nimic care sa te multumeasca acolo, o sa vorbesti cu mine. happy