| eu_3300 a întrebat:

Cum pot scapa de acnee cat de repede se poate? vreau si eu niste sfaturi, si cum as putea sa scap, A incercat cineva acnezine, se gaseste la farmacie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zineryt - este solutie aproape miraculoasa! thumbs up Da un rezultat pozitiv in 99% din cazuri. Ti-l recomand cu incredere. In mod normal, daca respecti tratamentul, intr-o luna vei avea o fata curata. Succes! peace signwinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă chiar îţi doreşti să scapi de problema asta mai bine ai merge la dermatolog. Deşi majoritatea refuzaţi asta e cel mai bine dacă doriţi să scăpaţi cu adevărat de probleme. Îţi sugerez să faci asta, dacă chiar vrei să ai un ten frumos. Baftă!

| asya a răspuns:

Eu folosesc Aknesol, la fel ca toate prietenele mele.Am scapat foarte repede de cosuri si foarte ieftin in acelasi timp.Merita sa incerci!winking

| ramitzu a răspuns:

Eu cunosc o pers care a fost la Institutul Cantacuzino din Bucuresti. Acolo si'a facut niste testari la care a primit rasp pe loc. In urma acestor investigatii i s-a facut un vaccin. Ar trebuie sa nu iei medicamente fara prescriptia medicului. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenurile sunt de diferite feluri, un produs oarecare pe care ti-l recomanda X sau Y pe internet iti poate face rau si iti cheltui banii degeaba. Pe piata exista produse cosmetice, insa tu ai nevoie de produse DERMATO COSMETICE, special concepute pentru tenul cu probleme si nu numai, pentru toti care vor o fata si o piele perfecta. Gama acestor produse este foarte diversa si sungurul in masura sa iti spuna produsul potrivit este un dermatolog BUN, tanar, la curentu cu ultimele descoperiri stiintifice si la curent cu ultimele produse din farmacii. O consultatie costa in jur de 50 RON. Iulian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tenurile sunt de diferite feluri, un produs oarecare pe care ti-l recomanda X sau Y pe internet iti poate face rau si iti cheltui banii degeaba. Pe piata exista produse cosmetice, insa tu ai nevoie de produse DERMATO COSMETICE, special concepute pentru tenul cu probleme si nu numai, pentru toti care vor o fata si o piele perfecta. Gama acestor produse este foarte diversa si sungurul in masura sa iti spuna produsul potrivit este un dermatolog BUN, tanar, la curentu cu ultimele descoperiri stiintifice si la curent cu ultimele produse din farmacii. O consultatie costa in jur de 50 RON. Iulian