| Denisa_Mezei_1997 a întrebat:

Cum as putea scapa de acnee cat mai repede?

2 răspunsuri:
| EuDenny a răspuns:

Incearca Zynerit.fa tratament cu el timp de 3 luni.o sticluta iti tine o luna.te faci dimineata si seara iar dupa maxim 2 saptamani vezi rezultatele. dupa 3 luni nu o sa iti mai apara. poate doar unul pe luna sa zicem depinde de corpul fiecaruia..eu l-am incercat si la mine a mers..costa intre 32-35 lei. se gaseste la farmacie. sper ca te-am ajutat

| Annae23 a răspuns:

Cel mai simplu : Mergi la dermatolog. El va ști cu siguranță să te îndrume și te va ajuta. Multă baftă!