| ⅓Al€X_Red Mx⅓ a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri fara medicamente?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

3-4 aspirine plus miere sau iaurt. o sa incerc si eu

| putzulica a răspuns:

Buna intrebare... adevarat raspuns!laughing))

| Aenoenienanonim a răspuns:

3 litere bro' s. e. xwinking

| PensionarCuSpanac a răspuns:

Incearca sa stai la soare ca sa ti le usuce spalate cu apa si sapun, eventual mai dau cu niste apa cu spirt si nu-ti atinge fata cu mana nespalata si da...literele "magice" sau daca ai ajuns la acnee deja e mai complicat si ar fi bine sa mergi la dermatolog