| LarisaMaria a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile care imi apar mere langa nas. Mereu imi apar in acelasi loc si nu stiu cum sa scap de el. Sunt destul de mari si colecteaza. Va rog frumos sa ma ajutati big grin.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Daca sfatul lui biu te-a ajutat sa scapi de el iti dau un sfat cum sa nu-ti apara, e simplu trebuie in fiecare dimineata si seara sa iti speli fata cu apa fierbinte si sapun, dar nu folosi fonul de ten caci atunci cind ai cosuri si pui fon de ten mai mult se raspindesc
Sper ca te-am ajutat

| sunshine_3644 a răspuns:

Buna Larisa! Pentru problema cosurilor iti pot da o solutie cu efecte foarte rapide. Trimite-mi un mail la id-ul de yahoo "oned16" si vorbim mai multe acolo...

| Maria_7632 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa-ti face masca de lapte proaspet. Adica cu discuri de vata.Un disc il imoi in lapte apoi o scurgi putin si o pui pe nas. Sau cu scrab!