| Directioner69larryshipper a întrebat:

Cum pot scapa de HERPES in cateva ore? Cu chestii facute acasa, fara creme. *Nu-mi spuneti de usturoi sau pasta de dinti ca nu m-au ajutat deloc.* DAU FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Plasturi pentru herpes http://www.andreearaicu.ro/......camufleaza
Nu vindeca asa cum vrei tu, dar camulfeaza!

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Ce vrei tu este imposibil, nu exista tratamente minune care sa te vindece subit, exista la farmacie o serie de creme care ajuta la vindecare dar asta in cateva zile, chiar o saptamana