| CArolinAAAL a întrebat:

Buna,am cateva cosuri pe fata nu multe dar totusi as vrea sa scap de ele.Am citit pe net tot felul de remedii,pasta de dinti,usturoi,sapun cu sulf,portocale, diferite creme, etc..As vrea sa incerc sapunul cu sulf dar uni spun ca nu este bun si iti usuca foarte tare fata.Ce parere aveti? Si ce alte remedii stiti care v-au ajutat? Nu vreau creme, gen Zynerit sau altele.Multumesc dau funda pentru cel mai bun rasp!

1 răspuns:
| VadTot a răspuns:

Daca Esti la Varsta la care esti plina de cosuri""iti garantez ca cu orice te ai da tot iti va aparea ici colo! Daca Vrei sa scapi cu adevarat de ele iti Recomand sa te duci la medicul de familie si sa ti dea trimitere la .....am uitat cum ii spune""Si acolo iti va da o crema ceva care ti se va potrivi si totodata iti va da si un mic..regim..ce sa mananci si ce sa eviti. ok?