| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de kilogramele in plus? Simona adjud

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Adopta o alimentatie sanatoasa si fa mult sportwinking rezultatele vor veni si ele in timp.

| DiDi a răspuns:

Ai putea sa lasi deoparte anumite alimente si sa tii dieta, dar categoric nu este sanatos si cand din nou te vei apuca de mancat acele lucruri la care ai renuntat, si vei mari cantitatea, te vei ingrasa la loc, poate si mai repede. Dupa parerea mea, solutia urmatoare e cea mai buna si cea mai sanatoasa: incearca sa gasesti un sport care iti face placere sa-l faci, sa mergi la sala, la fitness, taibo, in concluzie, sa faci cat mai multa miscare. Incearca sa mananci destul de des in cantitati mici, evita sa mananci rar si in cantitati mari. Poti sa cauti si pe google, vei gasi destule site-uri cu sfaturi, diete samd., dar cred ca asa te vei simti si mai bine, vei slabi si vei sti ca o faci pe o cale sanatoasa.

| ed23tm a răspuns:

Floseste medicamente naturiste.
nu folosi ceaiuri de slabit chinezesti, sa descoperit ca contin sibutramina (o substanta sintetica de slabit)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport + regim (in special fara junk food!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sport + regim (in special fara junk food!)