| YqLmX a întrebat:

Cum pot scapa de matreata? Am destul de multa si nu stiu ce sa mai fac.am incercat nivea anti-matreata si degeaba cand dau odata cu mana prin par zici ca mi-a dat unu cu faina in cap.Mama a zis ca am solzi si ca am mai avut cand eram mai mic dar mi-a trecut. Ce sampoane imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Ai să scapi de mătreață, 1nGeRaS!
Fără sfaturi de la unul și de la altul, cu șampoane cumpărate din farmacii, după un control la un medic dermatolog, care va stabili exact cauzele apariției mătreței.
Dacă eu nu te-am convins, te rog, ai răbdare și citește aici http://www.topsanatate.ro/......-post.html
Mari succese!

8 răspunsuri:
| sagetator a răspuns:

Incearca NIZORAL {sampon}. nu o sa regreti. il gasesti in farmacii.

| unCalutz a răspuns:

Buna,eu cand am avut matreata am folosit Clear si acum nu mai am matreata acest sampon il folosesc si acum.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos.

| paulpaul25 a răspuns:

Aveti dreptate Clear este cel mai bun cel putin eu asa am scapat de matreata

| agent003 a răspuns:

Incerca clear antimatreata

| anutza97 a răspuns:

Pai nivea nu e bun acum a aparut si syos profesional nici acela nu e prea bun si mie nu mi face matreata clear si am auzit multa lume care spune ca e bun asa ca pe acesta ti l recomand:x... daca nu te der dai si u un click http://fripta.com/u.php?user=anutza9711

| anamaria979 a răspuns:

Head and Shoulderhappy

| Gabytza_1003 a răspuns:

Pai eu iti recomand sampoane de matreata dar ia-ti din ala natural.