| Geanina_Chirila_1982 a întrebat:

Cum pot scăpa definitiv de piscaturile de tantari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Țânțarii au, sau construiesc piscuri?

| DanielPH a răspuns:

N-ai cum sa scapi definitiv. Ori te dai cu protectie anti tantari, ori dupa ce te musca de dai cu o solutie pe baza de amoniu ca sa nu mai simti mancarimea. Eu am gasit prin super market un tub cu rolon, la 5 lei, ceva solutie cu amoniu, si te scapa de mancarimi, trebuie sa te dai o data. Intreaba pe la farmacii, sigur au ceva.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Doar prin deces, din pacate.

| stefan1993ful a răspuns:

Cu răbdare. Astept fundița ce mi se cuvine!

| Geanina_Chirila_1982 explică (pentru stefan1993ful):

Nu mai astepta ca aștepți degeaba

| stefan1993ful a răspuns (pentru Geanina_Chirila_1982):

Nu te costă nimic! Răutăcioaso!