| IceCreamDoll a întrebat:

Cum pot scapa rapid de o vanataie? E pe pulpa piciorului si se vede urat mai ales daca vreau sa port o fusta sau pantaloni scurti. Fundita si voturi!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rossey a răspuns:

Poti sa te dai cu crema de galbenele iar daca nu poti incerca bangay. Fundita?

2 răspunsuri:
| AdrianaSmileBă a răspuns:

Buna...:*

uite cateva ideeihappy

poti pune gheataa.
pune otet pe paine si duapaia pune-o pe piciorhappy
poti folosi si fond de ten! e foarte bun! si il foloseste multa lume!:*

sper ca te-am ajutathappy

fundita?puppy dog eyes

| Ge3orGexD a răspuns:

Ai putea sa te dai cu o crema speciala sau sa pui gheata dar nu stiu cum se numeste crema e la mama xD