| abcdefghijklmnopqrstuv a întrebat:

sper sa ma ajutati! Mi-am taiat niste pantaloni lungi si au devenit, logic, pantaloni scurti:)). Ei sunt cam in genul asta http://web13.net/......e-cool.jpg
numai ca sunt cu vreo 3 cm mai ridicati fata de genunchi si au modele multe franjurate.
Problema este ca partea de sus a piciorului meu[mai sus de genunchi]este cam lata, ca sa zic asa.Si se vede urat, pentru ca restul piciorului este subtire si format.
Ce pot sa fac in legatura cu asta? Nu am idei, poate sa pun colanti sub pantaloni, sau ce pot sa mananc ca sa mai slabesc in partea aia? Ca in rest nu sunt grasa.
Sper sa ma ajutati, dau fundita+voturi!

1 răspuns:
| ada_3462 a răspuns:

Buna,aruncai,si cumparati o pereche care sa-ti vina bine pe picior.