| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot slabi la fata? Logic prin transpiratie abundenta ar fi o solutie, daca as gasi o modalitate de a transpira numai la fata, credeti ca as obtine rezultate? Voi ce metode aveti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| just4fun_8801 a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti doar la fata... din experienta mea am intalnit sute de mii de cauzuri gen "daca imi pun un prosop si stau cu capul deasupra unui ligean cu apa clocotita slabesc la fata" etc.Cred ca ar fi o solutie sa slabesti in tot corpul si asa o sa slabesti si la fata (cel putin persoanele care vin la mine pentru slabire slabesc si la fata)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca arati bine si asa, la fata si numai la fata, nu poti slabi.

| moldo a răspuns:

Mai mult sport