| valizidaru a întrebat:

Cum poti sa iti cresti nivelul de testosteron?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| gabrielutzu a răspuns:

Pai sa nu il mai elimini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,
Nu stiu exact, dar ar trebui in primul rand sa apelezi la un medic specialist happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mananca viagra romaneasca.intaritorul noptii, telina.

| stefanradu a răspuns:

Salut Valizidaru,
Gasesti mai multe despre testosteron, si cum iti poti creste natural nivelul testosteronului din corp, aici:
http://hunkbody.ro/......ii-fizice/
spor!