| goodofwar09 a întrebat:

Cum Poti Sa Scapi de pistrui cea mai buna modalitate i-a funda + vot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Imi pare rau ca te dezamagesc,dar de pistrui nu poti scapa. Pistruii sunt ceva genetic,doar cu niste operatii profesioniste si foarte scumpe poti sa ii faci sa dispara,dar e foarte posibil sa iti ramana urme.
In plus, daca ai pistrui sunt sigura ca iti sta binewinking trebuie doar sa inveti cum sa ii pui in evidenta.
A, si sa nu incerci cine stie ce creme, nu te vor ajuta cu nimic, doar iti vor aparea bubite.Asa a patit o prietena cu pistrui, din cauza cremelor"care fac miracole si te scapa de pistrui" i-au aparut pe zonele date cu crema numai bubite rosii si foarte urate.A fost nevoie de cateva luni ca ele sa dispara.
Sper ca te-am lamurit:*hee heebye:-H

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti scapa dar da ca vrei sa nu se vada date cu vond de ten ma rog. mie mi-ar placea sa am pistrui big grin nu mi leas ascunde.

| Alexa843 a răspuns:

Nu poti scapa de ei dar poti sa mai ameliorezi situatia cu o pasta facut din castraveti smantana si ulei de masline pe care o tii la frigider 3 ore apoi o aplci pe fata.

| goodofwar09 explică:

Cum arat mai bine cu pistrui sau fara si ei cu ce te ajuta?

| goodofwar09 explică:

Mie mi se para ca pistruii sunt urati.Si cu ce te ajuta?

| Mimicurioasa a răspuns:

Este la farmacie o solutie cu care mie mia trecut..este 15 lei si are efecte foarte vizibile...

| winx89 a răspuns:

Nu-i cazu mai bine lasate asa cu pistrui ca sigur iti sat bine si eu am incercat sa scap de ei dar nu am reusit si am mai observat ca imi sta foarte bine poate ca si tie iti sta bine mai bine nu incerca sa faci prostia asta fiindca cand o sa imbatranesti o sa arati urat o sa tii se strice pielia naspa dar daca tu vrei sa incerci treaba ta