| Myha_7592 a întrebat:

Stie cineva cum poti sa scapi de pistrui?

2 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Zeama de lamaie sau merci la farmacie si sunt creme, nu f scumpe, dar eficiente.bafta

| darii a răspuns:

Nu poti scapa de pistrui. Ii poti doar acoperi cu ajutorul unui fond de ten, creion corector si pudra. Sau, pentru a matifia tenul, incearca crema de la Yves Rocher pentru a avea tenul mat 24 de ore |crema costa 39 sau 37 de lei|. Vara, pistruii se accentueaza de aceea va trebui sa folosesti mai multe produse cosmetice.