| anelice_2988 a întrebat:

Cum sa am sanii mai mari? exercitii ceva? Mentionez ca mi-a venit ciclul? Daca mi a venit... nu ar trebui sa mai creasca? Decii vreau exercitii big grinhappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mai cresc până la 16-17 ani.
Practică un sport.
Pa, pa.

| DanaVisatoarea a răspuns:

Ok conteaza si anii dar cred ca esti minunata asa cum esti stiu ca observi ca alte fete sunt mai dezvoltate iar tu doar putin.Asta nu conteaza canteaza ce ai inauntru stiu ca baietii vor doar fete dezvoltate dar o sa isi dea seama mai incolo ca te merita si o sa vrea sa fie cu tine.Am fost de ajutor? funda

| bogz a răspuns:

Nu te apuca de nu stiu ce exercitii, vor creste pana la urma poti face sport poate si daca vrei piept fa flotari pentru pectorali

| dulcykaLy a răspuns:

Nu exista. doar sa te ingrasi. si atunci vor creste si sanii. dar exercitii sa iti creasca sanii nu exista. depinde de corpul fiecaruia cat cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anelice? da ce ai de alaptat o stana de pui si nu ai cu ce? stii unde ajung sanii mari cand te maturizezi? pe la buric. daca tu crezi ca e bine, treaba ta.fiindca daca-i ai mici acum si esti tanara, pe la 30 de ani ar vrea una de 15, cu bidoanele mari sa aiba sanii tai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie neaparat o incrucisare cu rasa Holstein!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genial raspunsul Lorei :)).
"Daca, mi a, decii" pentru asta ai nevoie de exercitii : http://www.calificativ.ro/......ina-1.html
Cu drag, Jelli.