| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei as faci la mana (la antebrat) trebuie sa iei o bila din cauciuc (sa fie flexibila) si o strangi cu pumnul de 100 ori - iei o pauza de 5 min si reiei. faci asta de 4 ori pe zi.intr-o luna o sa vezi ce muschi frumosi ti-ai facut winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aveti un colta fi atenti am numai 12 ani si sunt cel mai bun de pe aici de la mine maryo_nebunuuu puneti-va in genuchi in coltar si dati cu punni de parte de sus a coltarulu sa eu chtodata ma bat adevart cu prieteni mei n-am nicu un prt bun

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa am muschi la mana maritonguetongue si umeri ce sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alergi 7 km zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ei si iti pui doua caucicuri pe o bara din fier daca esti asa de sarac sa te duci la salaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am da ala care face 15 flotar ultimu sg pl ca nare cum de abi a fa kio 10 si am 13 ani si sa nu ma sug.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand trag de fiare trebuie sa fac neaparat cu ambele maini sau pot face doar cu mana cu care lovesc mai tare? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa masturbezi ca sa ai muschi fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tragi de gantere

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca fara sala atunci paralele bara fixa flotarile sunt exercitii foarte bune pentru ati dezvolta muschii dar trebuie sa stiii cum sa faci
In al doilea rind ar trebui sa ai o alimentatie cit mai bogata in lactate in alimente care contin multe proteine
si nu tias propune sa incerci proteinele pe urma vei regreta ca leai folosit
iti faci un corp frumos si fara sa folosesti proteine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Legume si fruce antrenament:ridicarea greutatilor, alergat. sport:basket, football, inot, tenis, begminton

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa mananci fructe si legume

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa te caci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci muschi de copac

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La treaba tata cara lemne vreo 5 -6 zile si ai sa vezi diferenta happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facand sport in fiecare zi si sa mananc sanatos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 15 ani si fac de vreo 4 ani fotbal de dimineata din 2 in 2 zile. In ficare seara fac 5 seri a cate 25-30 flotari. Cand nu am antrenament alerg pe plaja cam 15-20 km fara oprire. Daca nu esti sportiv te-as sfatui sa faci flotari sa respecti serile, sa alergi pe unde ai crede de cuvinta si daca ai putea sa te bagi la un sport. Sau ar fi o alta varianta sa te duci la sala sa tragi de fiare si sa ei proteine si altfel de medicament si dupa ce te lasi sa ti se lasa toti muschi happy iti urez succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sugi pl happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac muschi acasa pentru ca n-am timp sa merg la sala eu car lemne caramizi pe masura mea, flotari si ma ridic la bara fac asta de numai 3-4 zile si totusi se vad rezultate nu chiar bune dar bune o tin tot asa 2 luni sa vad rezultatele incercati si voi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ora 08:00
- 200 g fulgi de ovaz sau 200 g orez fiert
- omleta din 2 galbenusuri + 6 albusuria
- 50 g branza slaba sau cas de vita
- legume + 1 lingurita ulei de masline
- un fruct la alegere
- 1 tableta multivitamine + multiminerale
- 1 tableta 500 mg vitamina C

ora 11:00
- o portie XXL Pro sau Total Mass, mixata in 300 g lapte degresat

ora 13:00
- 200 g carne de pui sau vita la gratar
- 200 g cartofi copti sau orez fiert
- legume sau un cheeseburger mare cu carne de vita

ora 16:00
- o portie XXL Pro sau Blast Pro mixata in 300 ml lapte degresat+500 mg vitamina C

ora 18-19 - antrenament

ora 19:00
- o portie XXL Pro mixata in 250 ml lapte degresat + 4 capsule GlutaPro+500 mg vitamina C

ora 20:30
- 200 g piept de pui sau 200 g peste
- 200 g paste din grau dur sau cartofi copti
- legume + 1 lingurita ulei de masline

ora 23:00
- o portie 100% Whey Pro mixata in 200 ml lapte degresat

ora 23:30 – somn.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall vreti sa facetii luati o haltera de 8 kilocrame una de 2 si faci 5 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine e sa faci la turnic si paralele, te antrenezi 2 ore ziua si 1 ora seara, maninci de bine de trei ori pe zi.Am un corp super, fetele ma adora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai bine baschet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai viorel2c tu te crezi pompei marinaru sa faci muschi daca mananci spanac musci daca nu faci sala ii faci cum a zis bula sa ridici greutati exeriti fizice dar cel mai bine ti se modeleaza la sala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Antrenandu-te

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu faci nimic fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apucate singur de flotari, abdomene, tractiuni acasa dminetata inainte sa mananci si seara inainte sa te culci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor mai lasati-o mai moale cu proteinele, ca daca nu le iei cu cap cand nu o sa mai faci exerciti si o sa devii mai batran o sa ti sa lase pielea, si nu o sa mai ai muschi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac si exerciti acasa,
si ma ocup si de fotbal, cross, si inot am 14 ani si am o masa musculara destul de marewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci exercitiii fizice!