| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| viorel2c a răspuns:

Mananci spanac.

366 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Manaci spanac zilnic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba esti nebun?laughing...nu am mai auzit asa ceva pana acumstraight facesa faci muschi fara sala, waoo, doar sa lucrezi la lingura si furculita.frate pune mana si fa sala daca vrei sa arati bine si sa fi sanatos, trebuie sa faci sacrificii si sa nu te prostesti c pastile ca nu`s bune, pentru a fi sanatos si sa arati bine trebuie sa faci mult efort...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci de 2-3 ori pe saptamana :1.ambdomene 5-6 serii de cate 10, flotari cate 3-4 serii de 10, alergare 1km si 100m sprint de 4 ori, NU UITA SA FACI INCALZIREAAAAA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa ma antrenez acasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numele meu e Nelutzu si de o luna incoa fac cate 30 de flotari pe seara si dimineata genoflexiuni si abdomene tot in jur de 30 si sincer sunt uimit cum imi creste musculatura asta va recomand si vouawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa mananci spanac si fructe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei muschi fara sala sunt mai multe medote:
1)alergat 30min, 1h, pe zi
2)niste haltere ar fi potrivite
3)o minge de cauciuc, trebuie sa te fotezi mult, cand iti obosesc mainile faci pauza 5-10 min, si faci asa cate ture pot
4)ar mai fi niste vitamine dar alea trebuie sa faci un mic sport :footbal, bascket, sa poti arde caloriile sau alergat mai mult de 1 ora (asta daca iei vitamine)
5)iti iei un sac de box pentru acasa, dar trebuie sa muncesti nu gluma

6) Recomandat: Sa te duci la sala daca vrei muschi + vitamine, nu e o idee buna deoarece, cand iti vine o sila de aia mare si nu te mai duci, toate vitaminele si trasul tau la sala o sa se duca de rapa, o sa ti se lase si muschii cu timpul, o sa ti se para ca-ti cad mainile

Dar asta e treaba ta si timpul liber pe care il ai. MS
2)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Totul se rezuma la un singur lucru trebuie sa faci sport adica:fotbal, handbal, atletism, baschet etc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa faci muschi trebuie sa depui munca sa practici sporturi de performanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma *** in fiecare zi pana cand arat bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie multa munca fbai frate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e aia "SALA"? Aaaaaaaaa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Elice eu nu vreau sa merg la sala...deorece.e pre multa lume pe acolo.si in plus nu pot sa merg. dar daca iau ceva pastile...si fac flotari si abdomene in fiecare seara cate 3 seturi.se pune ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa faci laba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pa santier frate acolo fci muschi ce sala nu e nimica sala acolo pa santier e viatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am 16 ani 56kg si 1, 76 inaltime, nu am mers la sala dar fac acasa flotari 50 -60 pe zi abdomene 100-120, cum mai putea lua in greutate?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa faci 5 6 7 8 9 zile de sex si dupa aia iti crete musci oioi si iti cresteun buton lapul; a siin freci si iti creste muschi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrati aici http://www.blogfilme.info/vote.php

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multa multa salaaa, mancare buna, suplimente nutritive pentru un plus de proteine,"cica fuga multa"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu poti sa faci muschi fara sala

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nustiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa aaflu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci sanatos si ridici greutati.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am 12 ani si fac gantere, 400 pe zi, iar in 3-4 zile am facut ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca trebuie sa te tragi la bara in fiecare zi sa faci exerciti genoflexiuna flotari seara inainte de culocare si diminiata sa fuci o leca pe afara...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mananci zlobiz

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa faci muschi trebuie sa ai seriozitate, bravura, si proteine 1 10 flotari la 10 min intr-o luna pentru. muschi antebrat 2 20 geno la 10 min tot intr-o luna se vad rezultatele

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu fac fuga footbal am 2 gantare cu care fac duk in spate greutati joc baschet eschaladez ziduri (nu prea inalte)