| anonim_4396 a întrebat:

Pot sa am muschi bine definiti fara sala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la înot.
Pa, pa.

| shadovv a răspuns:

Depinde de dezvoltarea ta biologica.

| piciuk a răspuns:

Probabil vrei sa stai in pat si sa faci muschi. laughing nu, nu. nu merge asa. poate sa nu mergi la sala, da' miscare trebuie sa faci. oricum sala e cea mai buna pentru ca ai antrenor si stie el ce trebuie si cat trebuie sa faci pentru a prinde forma

| alin823 a răspuns:

Acum numai este nevoie de sala si de antrenori, ai youtube laughing)
Tot ce trebuie sa faci este sa iti cumperi doua gantere si vezi pe youtube ce exerciti sunt mai eficente si cum se executa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur. Cauta definitia muschilor pe net pana consideri ca i-ai definit bine.

| stefyeli a răspuns:

Da, daca ridici lucruri foarte grele pe maini, sau sa iti cumperi haltere! vreau fundita!