| the1campion a întrebat:

Cum sa fac muschi fara sa merg la sala?

9 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

Cum fac eu flotari acasa, poti sa faci si tu...cand nu se poate ceva, improvizam campionwinking

| Cosmin86 a răspuns:

Inot, box. Dar nimic nu se compara cu sala happy

| Denis777 a răspuns:

Depinde ce varsta ai poti improviza o bara prinsa de tavan,flotari,abdomene,haltere, inot, iti faci un sac de box gasesti orice sa il faci, il poti improviza din rumegusi, nisip, haine, si poti sa faci 20 de flotari in fiecare seara timp de o saptamana

| QiCKaaTc a răspuns:

Flotari/abdomene/haltere improvizate au originale/gantere

| mosw a răspuns:

Numai muncind o sa progresezi,chiar daca nu ai posibilitatea de a merge la sala,sunt multe exercitii care ajuta la cresterea musculaturi doar cu corpul, gen flotari, tractiuni, abdomene, triceps intre 2 paralele si mule altele

| twrt a răspuns:

Cu vitamine big grin

| oSk a răspuns:

Mergi cu bicicleta.