| SmileyQueen a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca parul mai repede? Al meu creste f. incet si m-am tuns scurt (tunsoarea noua imi place dar e cam scurtalaughing) Fara ulei de ricin! Am incercat mai de mult dar fara rezultate prea marisad

P.S.: Scuze daca am gresit categoria!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Eu spun sa lasi natura sa-si faca rolul si sa nu intervii cu alte tratamente pentru ca vei reusi sa dereglezi corpul si sa-ti creasca par peste tot corpul si atunci nu poti sa faci mare lucru.Ai grija.

Răspuns utilizator avertizat
| ஐFluffyHeartஐ a răspuns:

Data viitoare cand te tunzi sa nu iti para rau ca l-ai tuns. Parul poate creste greu deoarece persoana care te-a tuns are mana,, grea''. Incearca sa te mai tunzi 1 cm laughing.Iti propun sa nu folosesti placa/ondulator-il arzi sad. Mai bine il lasi natural big grin.
Sper ca am ajutat! laughing
Bafta!

| SmileyQueen explică (pentru ஐFluffyHeartஐ):

Mersi de raspuns! NU imi pare ru ca m-am tuns...Si acum chiar a inceput sa mai creasca (putin de toooot). Nici placa sau ondulator nu folosesc deloc...happy