| mataiibine a întrebat:

Cum sa fac sa imi creasca sanii si fundul mai mare? adica imi place asa cum sunt dar le vad pe alte fete ca sunt mai mari si cu forme mult mai mari decat mine (fiind si mult mai grase) iar eu sunt un pic de om cum s-ar zice laughing daca as mai pune un pic pe sani si fund m-ar ajuta sa nu mai par atat de "prea prea" multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Word89 a răspuns:

Stai linistiti, pana la 30 ani te tot dezvolti, ai destul timp sa-ti creasca sanii su fundul. Fesele le poti lucra in sala de sport, facand genoflexiuni cu bara la ceafa. Bafta!

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa fii ca si ele, pune bine mana si mai mananca.

| Word89 a răspuns:

Din curiozitate cati ani ai?

| mataiibine explică (pentru Word89):

16 happy

| Word89 a răspuns (pentru mataiibine):

Stai linistiti, pana la 30 ani te tot dezvolti, ai destul timp sa-ti creasca sanii su fundul. Fesele le poti lucra in sala de sport, facand genoflexiuni cu bara la ceafa. Bafta!