| fatagril a întrebat:

Hei TPU, mai am o intrebare.De ce unele fete au fund și nu au sâni? Sau altele care au sâni si nu au fund? Vreau o explicație.E adevărat că unele fete au amândouă si sânii mari și fundul mare.Dar mai multe fete sunt care au sânii mari si fundul foarte mic sau invers
P.s: aș dori o explicație dacă se poate, niște păreri laughing)

Răspuns Câştigător
| B3HappyN0Worry a răspuns:

Buna. Ai uitat o categorie, cele care au si fundul si sanii mici, aici ma incadrez eu. laughing
Nu cred ca exista o explicatie anume, fiecare cred ca se dezvolta dupa cum mosteneste genetic. Sau pur si simplu au formele dezvoltate din cauza ca sunt si mai plinute, sau din contra, nu prea dezvoltate, din cauza ca sunt slabute.
Dar oricum ar fi, parerea mea e ca orice fata e frumoasa in felul ei, cu forme sau fara, nu prea conteaza, conteaza ce are in interior. big grin

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca, fiecare fata isi mosteneste mama si se dezvolta hormonal, la fel ca mama ei.