| guess_who a întrebat:

Cum sa fac sa m racoresc? Mor de cald sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Incearca niste cuburi de gheata

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mananca o inghetata, bea apa rece si fa un dus.Prin acest lucru nu numai ca te vei racori dar te vei si relaxa.winking

| hashe86 a răspuns:

Si tu?! nici eu nu mai pot
eu cred ca voi apela la o bere din frigider

| Elly4all a răspuns:

Buna, fa un dus te va racori. udate cu apa dar nu prea rece, .bea ceva racoritor astea te vor ajuta
ByehappyElly

| Blu_7007 a răspuns:

Incearca o pishcina eu asta fac cand este foarte cald...INOT