| enigmatica a întrebat:

Cum sa fac sa stau treaza ziua? Ma culc devreme, zilnic, de la 23. 00-00. 00 cam asa. Noaptea dorm, dar ziua nu pot sa stau treaza. Nu mananc ciocolata, finnetii si nici nu beau cola, cafea pentru ca imi afecteaza pielea, tenul. Ce as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| DarkShina5566 a răspuns:

Probabil e de la vremea asta.Astenie de primavara, poate ar trebui sa iei niste vitamine.

| costel121 a răspuns:

Culcate mai devreme si bea sucuri din fructe facute acasa in storcator 100% naturale

| burli97 a răspuns:

Culca-te mai devreme, nu cand ti se inchid ochii, ci cand simti putina oboseala. Daca te culci foarte obosita, te vei trezi la fel.