| love_9224 a întrebat:

Cum sa iti pui cu usurinta piciorul in ghips?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lukk a răspuns:

Love_9224, dc vbm serios, nu stiu pentru ce tip de leziuni si cat de grave sa fie acestea ca sa necesite ghipsul. poate cineva cu cunostinte medicale iti poate raspunde mai detaliat.sanatate!winking

3 răspunsuri:
| Lukk a răspuns:

Intai ti-l rupi, apoi te prezinti la un medic.de acolo se preia el.

| love_9224 explică:

Dar mai exact cum sa mi-l rup? calc stramb sau ce trebuie sa fac. trebuie sa fie o metoda care su dea gresi va rog

| love_9224 explică (pentru Lukk):

Dar ce ar trebui sa fac ca sa mi-l rup? calc stramb sau ce ar trebui sa fac? va og as dori metode sigure