| CHUpopCHU a întrebat:

Cum sa ma fac mai inalta...si mai slaba?

P.S: fara raspunsuri gen:cauta pe google!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 00AName00 a răspuns:

Incearca sa joci baschet ca sa devii mai inalta si poti sa si slabesti asa.Sau poti tine o dieta ca sa slabesti.

1 răspuns:
| JASMYNA88 a răspuns:

In photoshoplaughing glumesc, pai slaba... daca tii dieta, inalta, incearca baschet