| Prezidentul a întrebat:

Cum sa ma ingras, doar la fata. Ce trebuie sa mananc. Vreau sa fiu mai gras, mai mare si mai inalt!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Doar la fata nu ai cum sa te ingrasi.Prima data se depunde in zona abdominala, iar mai apoi surplusul de grasime se va depunde si in alte zone ale corpului. Mananci multi carbohidrati(paine, produse de panificatie), paste, multe ce contin fainoase ..asta in cazul in care doresti sa pui grasime + sedentarism. Te inalti cu timpul.dar e mai bine sa fi in forme normale decat obez.

| Prezidentul explică (pentru mdany):

Multumesc, ma tot intrebam de ce se depune doar pe abdomen! Ce trebuie sa mananc ca sa fiu mai inalt! Eu vreau sa fiu inalt si "mare"... Am 180, dar vreau 185.

2 răspunsuri:
| Someoneeene a răspuns:

Mc