| emmaana96 a întrebat:

Cum sa scap de alunite? Nu cele crescute. Fara interventie chirurgicala sau laser

~FUNDA~

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Nu ai cum sa scapi de alunite fara ajutor medical, iar daca te joci incercand diferite lucruri pentru a scapa de ele, lucruri nerecomandate de catre un medic exista risc serios sa faci cancer de piele, pentru ca acele alunite au potential de a se transforma malign la cea mai mica trauma. Asa ca nu-ti recomand.