| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de matreata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| drhotzu a răspuns:

Pai calea cea mai buna este sa te speli mai des de o data pe luna, sa lasi gelul si spuma de par deoparte.
si sa folosesti ceva de genul nizoral, mergi in farmacie stiu doamnele de acolo ce sa iti dea.
a da si renunta si la sapca!

| Clauvdgg a răspuns:

Du-te si intreaba la farmacie ce sa iti deawinking
Bafta!

| aleally98 a răspuns:

Ca sa scapi de matreata dupa ce te speli iti clatesti parul cu otet.

| Sw1ngg a răspuns:

Te speli pe cap.

| MihaelaCernea a răspuns:

Gasesti in magazine sampoane speciale!