| alex495 a întrebat:

Cum sa scap de matreata?(funda!)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Părerea mea este că nu foloseşti un şampon potrivit părului tău.
Poţi încerca Wash&Go. Acum mai ales că s-a încălzit trebuie să te speli şi mai des pe cap.
Pa-pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bun samponul.Multi spun ca daca schimbi samponul faci matreata. Fals. Daca folosesti sampon care nu e bun faci matreata [sau daca schimbi de la unul bun la unul rau].Eu schimb samponul foarte des si nu am matreata.Eu iti recomand head&shoulders.Sau comanda-ti ceva de la avon.Sunt foarte bune.
P.s: nu mai folosi fixativ [daca foloseai], provoaca matreata.

| alex495 explică (pentru anonim_4396):

M-am spalat cu toate sampoanele care zic ca scapi de matreata(si medicinale) dar acum ma spal cu Clear