| User2004 a întrebat:

Cum sa scap de raceala mai repede?
-nas infundat
-tuse slaba

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Natural.Otet de mere cu apa si lamaie. Medicamentos...Reactin care este si pentru alergii.

| anonimg a răspuns:

Folosește ceapă la o masă, și usturoi la o alta.
Nu mai consuma zahar, nimic dulce, deoarece zahărul scade sistemul imunitar.
Ai nevoie de o baie mai fierbinte, și apoi să te bagi în pat învelit bine și să transpiri peste noapte. Aceasta este o metoda bună de a ieși răceala din corp.
Te vor ajuta și unele medicamente de la farmacie.

| GicaGigekGica a răspuns:

Faci laba laughing))

| Mad1 a răspuns:

Coldrex de lamaie si ceai de musetel

| DarknessDennis a răspuns:

Cel mai bun remediu este cel mentionat mai jos, sa faci laba, scoti raceala pe penis.