| KindKid17 a întrebat:

Cum sa scap de tusea productiva si nas înfundat? Vreau ceva naturist... dar merge si pastile! Va rog ajutati.ma! Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sirop

| horansgang a răspuns:

Bea ceai. dimineata, seara, dupa-amiaza, cand simti tu nevoia. eu asa fac si intr-o saptamana imi mai revin, nu pot sa spun ca imi revin complet, dar ma simt mai bine. bafta!
ceai de fructe de padure, tei, nu conteaza, ceai sa fie laughing

| Cristina1412 a răspuns:

1.vitamina C
2.Echinacea
3.Usturoi: In forma naturala foarte recomandat, sau sub forma de pastile
4. Miere

| SpideySuperHero a răspuns:

Pentru tuse ridichie neagra cu zahar
Pentru nas apa cu sare
Merge 100%
Eu am avut sinuzita si a mers
Funda?

| oOAndreea23Oo a răspuns:

Pentru tusea productiva, incearca siropul Koflet, este foarte bun si isi face efectul! Iar pentru nas infundat, incearca Bixtonim.