| cosmina_6854 a întrebat:

Cum sa scapam rapid de burta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o alimentatie corespunzatoare si mult sport. Abdomenele ajuta foarte mult la burtica. Incepe incet, incet in fiecare zi si vei scapa.

| Adde22xD a răspuns:

Incepi prin ati reduce numarul de calorii consumate, apoi incerci sa faci cate 50 de abdomene pe seara, in fiecare seara poti faci cu 5 sau 10 mai multe decat in seara precedenta.