| steluta_7203 a întrebat:

Cum sa slabesc intr-o saptamana cu 5 kg si cum sa devin frumoasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Incubus a răspuns:

Simplu:devenind ALTCINEVA altfel nu stiu, si cat de frumoasa vrei sa "fi" mai exact?(proasta parereai despre tine, cred ca acolo e problema, la cap, nu la slabit sau la frumusete, mai trebuie sa lucrezi nitel dar nu la tot corpul ci doar la CAP)PS.si intr-o saptamana (bine ca nu imediat, pe loc)

| Incubus a răspuns:

Astia sunt in stare sa omoare omul cu dietele lor(doar ca nu prea sunt diete ci infometari, apropo ati observat ca numai omul poate sa se infometeze in mod voit?)cum zice si mada incet si sigur sau poate nu sti bancul cu magarul tiganului?(cand in sfarsit la invatat tiganu sa nu mai manance, adica sa fie economic, calu muriiiiiiii)

| Lacramioara_6794 a răspuns:

Dar acum te consideri urata? Eu nu cred. big grin

| emasweetgirl a răspuns:

Nu cred ca exista o metoda de a slabi intr-o saptamana 5 kg.
daca era o luna mai spuneam, dar o saptamana nu ai cumhappy
si in cazu frumusetii fii tu insatiwinking
aranjeaza-te si fii cat mai naturalakiss
frumusetea se dobandeste de la mama natura asa ca multumeste-te cu ce ti-a dat Dumnezeuhappy

| kristinutza a răspuns:

Maninci orez fiert fara nimic... ceai fara de zahar
si slabesti...mai poti fugi kite o jumate d eora pe zi si e tot.eu am tinut astflel si timp de 4 zile am slabit cu 3kg sh' jumate!

| asdffghjjkl a răspuns:

De slabit poti tinand curi de slabie. Dar daca vrei sa fii mai frumoasa trebuie sa iti faci operatii estetice.

| mada_4185 a răspuns:

Eu am slabit in 2 saptamani 5 kg dar nu este deloc sanatos, vei pune totul inapoi poate si mai mult, asa ca ai grija, incet dar binewinking