| Mara_4803 a întrebat:

Cum sa slabesc intr-o saptamana?

Răspuns Câştigător
| EUSIATIT a răspuns:

Pai am vazut ca cineva ne a recomandat sa mincam 2 zile pe sap numai mere si multe lichide [rezultatu 2 kg slabesti \saptamana ]incearca

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Am vazut ca d na expert Luciana a dat o reteta de slabit ff buna la 8 cafeaua la 10 un mar. etc nu am retinut dar cauta sau da i mes privat si ti spune fiecare pas bafta

| claudiea79 a răspuns:

Un castron de strugurii si un castron de capsunii fara zahar cind iti este foame doar fructe. si apa.

| Frozen a răspuns:

Sunt sceptic, intr-o saptamana?

| Dy3nutzza a răspuns:

Depinde cat vrei sa slabesti in saptamana aia. Zine mai multe si poate te pot ajuta.

| Mara_4803 explică:

Eu o sa ma duc pana la ceva nunta si nu vreau sa par grasa