| nikiminaj a întrebat:

Cum scap de miros de transpiratie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dusuri cat mai dese si foloseste antipespirante de calitate.

| BiuL a răspuns:

Faci dus in fiecare zi folosesti antiperspirant... daca esti la pubertate e normal sa miroasa mai tare transpiratia, se va regla de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt niste sfaturi foarte bune aici,
http://www.sfatulmedicului.ro/......pului_7494
Te pup!

| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

De cand ai problema asta? ce varsta ai?

| Madutzza98 a răspuns:

Faci baieee

| malyina a răspuns:

Incearca sa folosesti un antiperspirant-tratament. Sunt mult mai eficiente decat cele de pe piata. Eu am incercat Odaban si am fost multumita de rezultate. L-am comandat de aici http://www.antitranspiratie.ro/. Bafta!