| d182 a întrebat:

Cum scap de pungile sub ochi?
nu le mai supoort, am mereu. pot sa ma culc la ora 10 si sa ma trezesc la 8 si tot am pungi sub ochi fgghgg.
gasisem o poza cu clasa de cand aveam 10-11 ani in care eu tot aratam de parca nu dormisem de ani.
si tata are, iar mama spune ca nu pot sa scap de ele pentru ca seman cu tata, ughh -_-.
(sper ca e categoria potrivita)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| aera a răspuns:

Uite ce sa faci te duci la un magazin de cosmetice si iti cumperi un corector de ochii si s-a rezolvat!

| d182 explică (pentru aera):

As vrea eu, chiar daca ma dau cu 10 kile de corector tot sunt vizibile sad.

| aera a răspuns (pentru d182):

Ia-ti unul de vreo 50-100 lei si o sa mearga te asigur