| afrodita3333 a întrebat:

Cum scap de sensibilitatea dentara? Am la maselele de sus doar, la dinti nu am.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Uite un articol bun aici,
http://adevarul.ro/......index.html
Te pup!

| Deliadelias a răspuns:

Foloseste pasta de dinti de la Sensodyne, este foartebuna :*

http://sensodyne.ro/......ibili.aspx

| Alexoriginalu a răspuns:

Salut,stiu ce pati, stiu prin ce treci.
Iti recomand sa te speli pe dinti cu " sensodyne sensitive " O sa vezi efectu chiar dupa prima spalare, eu unu-l am ramas uimit de puterea acestei paste de dinti.
Succes! happy :*

| anonimaM a răspuns:

Si eu am. Trebuie sa folosesti apa de gura sensodyne, dupa ce te speli pe dinti.