| anonim_4396 a întrebat:

Cum scap de viermisori?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexa88 a răspuns:

Mananca morcovi cruzi pe stomacul gol si de asemenea usturoi cu diferite feluri de mancare, tot crud. Poti incerca si un sirop de la farmacie, nu stiu cum se numeste, dar poti intreba.Bafta!

1 răspuns:
| Brânzăăăă a răspuns:

Bună.
Păi mănâncă seminţe de dovleac. Cam 2-3 linguri pe zi. Rezultatele se vor vedea în 2-3 zile.
Pa, pa.