| Katakatalin123 a întrebat:

Cum scapi de coșurile negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Metode pentru tratarea punctelor negre poti gasi pe acest site:

https://www.ele.ro/......nute-27588

| anonimg a răspuns:

Puncte negre. La farmacie se găsesc plasturi speciali pentru așa ceva.

| Yuoia a răspuns:

Cu apa, sapun solid si eventual un burete. Apa si sapun, zilnic. Pentru ca ai tenul gras si praful din atmosfera se lipeste de tenul tau.

Răspuns utilizator avertizat