| oxy a întrebat:

Cum sa scapi de cosurile de pe fata?

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Infuzie de papadii.Si de 2 ori pe saptamana da`te cu zeama de lamaie.Eu asa am scapat. Un tratament 100% natural si sanatos.Succes!

| inna a răspuns:

Mergi la un consult dermatologicwinking. El iti va recomanda un tratament in functie de tenul si de gravitatea acneei.

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Eu folosesc in fiecare dim si seara cand ma spal pe fata gelul de la clearasil(tubul alb), apoi seara crema de noapte de la nivea "nivea young bye bye spot" si la mine functioneaza.

| nu conteaza_8511 a răspuns:

Te speli cu apa caldutza in fiecare zi si nu pui mainile murdare pe fata.Foloseste Zineryt(in farmacii se gaseste). Exista multe metode de a scapa de ele.Totusi, exista perioade in viata in care poti sa te dai si cu mama solutiilor ca tot nu-ti trec.Se poate sa-ti treaca si de la sine.Succestongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Trebuie să consulţi un medic dermatolog pentru diagnostic şi tratament.
Sănătate.
Pa, pa.

| el3ctronizenT a răspuns:

Sau gel detergentul de la garnier. e un 3 in 1 f bunwinking

| lea13 a răspuns:

Masca de argila seara si un toner dimineara, este de la farmec o crema pentru reglarea sebumului si miroase si placut, eu am folosit si sunt multumita, masca merge odata la 2 zile iar toner-ul si crema zilnic dimineata, sper sa iti foloseascahappy